Akce OTEVÍRÁME
Sleva 10 % na umělecký portrét do 31. 8. 2021
Vítejte!
Otevřeli jsme pro Vás ateliér portrétní a produktové fotografie.
PAXART STUDIO ateliér
Již od roku 2007 nabízíme profesionální služby v oblasti audiovizuální produkce.
Jsme tu pro vás
Ateliér pro fotografii i video produkci je další nabídkou v našem portfoliu služeb.
Příjemné prostředí
Ateliér není velký, ale rozhodně je útulný. Občerstvení je samozřejmostí.
Služby vizážisty
Základem kvalitních portrétů je dobré světlo i líčení – i s tím Vám můžeme pomoci.
Usmívejte se
Anebo ne. Důležité je, abyste se cítili komfortně a bezpečně.

Ateliér foto / video

Potřebovali jsme ho sami. Prostor, ve kterém se budeme cítit příjemně a budeme mít klid na práci. Nástroj, jenž posune naši tvorbu na novou úroveň. Kulturní místo pro setkání s klientem i pro nabídku služeb místní komunitě. Hledali jsme ho a našli. Není velký, ale ambice mu nechybí. Ostatně — nezačínali mnozí vizionáři v garáži? Náš ateliér je menší než průměrná garáž, přesto umožňuje variabilní uspořádání a je otevřen velkým příležitostem.

Naše nabídka

Umělecký portrét

Nabízíme zhotovení reprezentativních fotografií firmám i uměleckých portrétů jednotlivcům. Dozvědět se víc >

Produktová fotografie

Připravujeme.

Natáčení, streaming

Připravujeme.

Umělecký portrét

Nefotíme průkazkové fotografie. Usilujeme o umělecký portrét, který vyžaduje přípravu, know-how, prostor a vybavení poctivého řemesla. Naším cílem je zachytit Vás nebo Vaše blízké v nejlepším světle a úhlu pohledu. Zaznamenat Váš odlesk v čase.

Akce „OTEVÍRÁME‟ -10 %

Máme radost z otevření našeho ateliéru a chceme se s Vámi o ni podělit! Nabízíme slevu 10 % na veškeré služby a balíčky portrétní fotografie. Níže uvedené ceny jsou před slevou, kterou je možné využít i na dárkové poukazy. Akce trvá do 31. 8. 2021.

Základní ceny

1 200 Kč / hod

Focení v ateliéru bez vizážisty —
Věřte, že hodina v ateliéru uteče jako voda a vy se nebudete nudit — dobrý záběr potřebuje čas, během kterého je třeba vyzkoušet různé pohledy i světlo a upravit detaily, aby Vám to co nejvíc slušelo. Fotograf pořídí sadu záběrů, ze kterých vytřídí užší výběr. Z nich si objednáte ty nejlepší kousky.

200 Kč / ks

Konečné zpracování a retuše každé výsledné fotografie — neupravené fotografie neposkytujeme.

Takový je základ, podívejte se na naše zvýhodněné balíčky.

Family

Rodinný balíček zahrnuje focení do jedné hodiny v ateliéru nebo venku a zpracování 12 výsledných fotografií v elektronické podobě dle vlastního výběru.

Jako dárek Vám zhotovíme finální snímky o velikosti 10x15 (do alba).

Každou další fotografii nad rámec balíčku Vám zpracujeme za příplatek 200 Kč.
Tisk v různých formátech nebo zhotovení fotoobrazů je možné přiobjednat dohodou na základě konkrétních požadavků.

3 000 Kč

Basic

Během focení na půl až tři čtvrtě hodiny v příjemném prostředí našeho ateliéru Vás zachytíme v tom nejlepším světle. Budete mít čas na převléknutí i úpravu vzhledu podle Vašich představ.

Obdržíte od nás 2 profesionálně vyretušované fotografie dle vlastního výběru v digitálním formátu. Jako dárek Vám zhotovíme finální snímky o velikosti 10x15 (do alba).

1 500 Kč

Profi

Pokud potřebujete dokonalou profilovku na web či sociální sítě, je pro Vás tento balíček. Udělejte si čas alespoň na hodinu a půl, buďte bez obav – s Vaším zevnějškem Vám pomůže služba vizážistky v ceně.

Obdržíte od nás 3 profesionálně vyretušované fotografie dle vlastního výběru v digitálním formátu. Jako dárek Vám zhotovíme finální snímky o velikosti 10x15 (do alba).

2 500 Kč

Business

Podnikáte a potřebujete reprezentativní fotografie? Udělejte si čas alespoň na dvě hodiny v čistém prostředí našeho ateliéru a využijte služby vizážistky v ceně.

Obdržíte od nás 5 profesionálně vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru v digitálním formátu, které citlivě podtrhnou Vaši osobnost. Jako dárek Vám zhotovíme finální snímky o velikosti 10x15 (do alba).

3 500 Kč

Portfolio

Pro sadu uměleckých fotografií počítejte alespoň se dvěma hodinami v ateliéru – určitě se stihnete za tu dobu několikrát převléknout. Perfektním fotkám bude asistovat vizážistka v ceně.

Z mnoha desítek variant obdržíte 10 profesionálně vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru v digitálním formátu. Jako dárek Vám zhotovíme finální snímky o velikosti 10x15 (do alba).

5 000 Kč

Každou další fotografii nad rámec balíčku Vám zpracujeme za příplatek 200 Kč.
Tisk v různých formátech nebo zhotovení fotoobrazů je možné přiobjednat dohodou na základě konkrétních požadavků.

Praktické informace

Je pro nás důležité, aby focení probíhalo v důvěrné atmosféře — chceme naslouchat Vašim potřebám a nebudeme Vás tlačit do žádných nepřirozených póz. Rádi se s Vámi u kávy nebo čaje podíváme na dostupnou inspiraci a budeme s Vámi během focení komunikovat tak, abyste se uvolnili a na fotkách vypadali co nejpřirozeněji. Přirozené budou také úpravy našich fotografií — neuděláme z Vás voskové figuríny, ale nějaká ta nedokonalost pleti Vás děsit nemusí — obzvlášť při asistenci vizážistky. K dispozici v nekuřáckých prostorách je převlékací kout i toalety.

Kde nás najdete

Setkání v ateliéru je nutné předem domluvit. Najdete nás v centru Dobrouče v domě služeb (nad lékárnou, č. p. 391) při autobusové zastávce Dolní Dobrouč „Na Rychtě‟.

Parkování je možné na parkovišti přes cestu naproti ateliéru (cca 25 m), dále u obecního úřadu (cca 120 m) nebo v přilehlých ulicích. V odpoledních hodinách je možné zaparkovat přímo v uličce u schodiště s bezbariérovým nájezdem do domu.

Ateliér se nachází v prvním patře, kde ovšem bezbariérový přístup chybí — handicapovaným zajistíme po domluvě asistenci.

V blízkosti ateliéru se nachází kavárna, samoobsluha i večerka. Rodiny s dětmi mohou využít nedaleké hřiště v parčíku.

Kontaktovat

Chci se objednat, zjistit termín nebo se nezávazně dozvědět víc.

Using Format