TENDENKLIP

Svatební videoklip ještě ten den

Ve spolupráci s janstindl.cz nabízíme novou službu „TENDENKLIP – Svatební video ještě ten den“. Nabídka je určena také pro jubilejní oslavy, výroční svatby a různé další společenské události, které stojí za to zaznamenat a videoklip mít ihned k dispozici.

TENDENKLIP Martin & Markéta (Same Day Edit) | vimeo

Video ze svatby opravdu ještě týž den?

Ano! Zaznamenáme Vaši slavnostní událost a ještě tentýž den budete mít výstižné video k dispozici. Okamžité zpracování přináší mnoho výhod. Jeho projekci můžete zakomponovat do programu slavnostního večera – účastníci se rádi podívají na záznam, ve kterém sami figurují. Videoklip lze okamžitě umístit na webu a sociálních sítích. Můžete tak důstojně sdílet radost Vašeho dne s blízkými – i vzdálenými.

TENDENKLIP je ještě ten den, krátký a výstižný, vhodný ke sdílení na internetu.

Tento moderní a reprezentativní výstup mají novomanželé k dispozici dříve než první fotky. Snímky profesionálního fotografa bývají k dispozici obvykle za několik dnů i týdnů, zpracovaná videa pak častěji za několik týdnů, někdy i měsíců. S naší službou mohou novomanželé rozeslat bez čekání poděkování s „bonusem“ všem hostům i těm, kteří se nemohli slavnosti zúčastnit.

Promítání svatebního videoklipu na svatbě jako půlnoční překvapení

Co služba zahrnuje

 • Celodenní natáčení (± 10 hod) – dva kameramani zaznamenají přípravy, obřad a program až po hostinu. Další program pokrývá jeden z kameramanů až do večera, zatímco druhý začíná kompletovat video v mobilní střižně. Uzávěrka je přibližně hodinu před plánovanou projekcí.
 • Sestřih videoklipu ještě ten den – Same Day Edit (SDE).
 • Projekce videoklipu se uskuteční ještě „ten den“ v rámci svatební oslavy jako součást večerního zábavního programu.
 • Externí USB HDD (320 GB/2,5″) v originálně ručně šitém dárkovém pouzdře, na kterém mají novomanželé hotový videoklip a veškerý ostatní natočený materiál pro osobní potřebu. Data videozáznamu včetně hotového klipu zabírají pouze menší část disku, zbytek volného prostoru lze tedy volně využít např. pro svatební fotografie nebo jiná data.
 • Do druhého dne on-line vystavení videoklipu v HD kvalitě na našem účtu Vimeo. Odtud lze okamžitě, jednoduše a bezstarostně sdílet na webu a sociálních sítích pomocí odkazu nebo vkládání. Takto nahrané video lze prohlížet i prostřednictvím tabletů, mobilních telefonů a chytrých televizí.
 • Ošetřená hudební licence je pro nás samozřejmostí. Z praktických důvodů hudbu předvybereme sami z databáze, která nám umožňuje použít a zakoupit profesionální hudbu. Máme několik variant skladeb a v okamžiku kompletace se necháváme inspirovat prožívanou atmosférou.

Cena za službu Tendenklip

Svatební video „ještě ten den“ je zcela nová služba, využijte zaváděcí ceny!

Kč 14 990,– / € 550,–
Kč 11 990,– / € 440,–

Cena nezahrnuje dopravu. Doprava je kalkulována individuálně, pro úplnou nabídku nás prosím kontaktujte.

Požadavky

 • Na kompletaci videoklipu máme prostor vlastního auta, potřeba je pouze přístup k 220V zdroji, nejlépe do 50 m a pokud možno s parkovacím místem ve stínu v dosahu hostiny/oslavy.
 • Projekční technika dle domluvy – pokud mohou svatebčané zajistit ozvučenou projekci (často bývá v místě oslavy zabudovaná), jinak zajistíme vlastní.

Vaše plus

 • Jsme přátelští – jsme zvyklí spolupracovat a práce nás baví.
 • Praxe v oboru – díky řemeslu můžeme nabídnout rychlost a nadstandardní kvalitu.
 • Jsme dokumentaristé – snažíme se o citlivý přístup k lidem před kamerou i při zpracování záznamu.

Chcete vědět víc?

TENDENKLIP ‘Same Day Edit’ (SDE) Wedding Videography Czechia